Робочий візит представників Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні у Тернопільську область

15 листопада 2022

В рамках зустрічі обговорено якість функціонування комунікаційної платформи для посилення координації гуманітарного реагування в Тернопільській області.

Робочий візит делегації Фонду ООН у галузі народонаселення у Тернопільську область

8 жовтня 2022

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці у сфері розбудови освітнього потенціалу, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я, а також реалізацію спільних проєктів на Тернопільщині. Завдяки Фонду ООН у галузі народонаселення та Уряду Швеції у Тернополі, на базі Тернопільського кооперативного фахового коледжу, відкрили Освітній хаб. За перший місяць роботи ним скористалися понад 500 осіб. Мешканці області та переселенці, насамперед жінки, мають вільний доступ до понад 10 освітніх курсів та платформ. Також Фонд долучився до відкриття у Тернополі Кризової кімнати для постраждалих від гендерного насильства в рамках проєкту ,,Трамплін до рівності” (Equality Springboard) за фінансової підтримки Швеції. В цьому центрі жінкам і дітям гарантована безпека, цілодобова професійна підтримка та допомога у пошуку альтернативного постійного житла.

В Тернопільській ОВА провели другу координаційну зустріч з метою посилення гуманітарного реагування в Тернопільській області

22 вересня 2022

Сторонами проаналізовано поточну гуманітарну ситуацію в області, обговорено питання щодо заходів необхідних для посилення координації гуманітарного реагування в регіоні, зокрема забезпечення належних умов проживання внутрішньо переміщених осіб на території області, підготовку до осінньо-зимового періоду, гуманітарні потреби громад, де знаходяться місця компактного розміщення ВПО

Тернопільщину з робочим візитом відвідали представники Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ)

12 вересня 2022

В ході зустрічі сторони обговорили питання щодо стану водозабезпечення та водовідведення, утилізації та перероблення сміття в регіоні. Також розглянули потреби у закупівлі обладнання та проведення ремонтних робіт у колективних центрах розміщення внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області.

У Тернопільській ОВА зустрілися з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)

7 вересня 2022

Під час зустрічі сторони домовилися про конкретні кроки, які включатимуть реконструкцію комунальних центрів та розширення послуг захисту для переміщених осіб, співпрацю в картографуванні покинутих будівель, які можна було б відремонтувати та перепрофілювати для розміщення людей. УВКБ ООН також підтвердило свою готовність розпочати ремонт легкої та середньої складності будинків, які постраждали внаслідок обстрілів, коли це дозволить безпекова ситуація.

Структура управління

Управління міжнародного економічного співробітництва та

інвестиційних проектів Тернопільської обласної державної адміністрації

Набір

Почався набір на навчальну програму Export Academy 2022